Vyhledávání:

rozšířené

0 položek za 0 Kč
Aktuality
16.04.2020DEN MATEK Den matek se nezadržitelně blíží. Jako každý rok přichází i nervozita spojená s dárkem, kterým obdaříme naše maminky. C
25.03.2020JARO A VELIKONOCE Jaro je v plném proudu a Velikonoce se nezadržitelně blíží. Proto pro Vás máme připravenou kategorii JARO A VELIKONOCE,
02.02.2020VALENTÝNBlíží se nám svátek všech zamilovaných. Podívejte se do naší Valentýnské nabídky a vyberte ten nejvhodnější dárek pro sv
01.01.2020ŠTASTNÝ NOVÝ ROK

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši přízeň a popřát jen to nejlepší v novém roce 2020. S úctou
01.12.2018

VÁNOČNÍ PROVOZ E-SHOPU

Vážení zákazníci, tímto bychom Vás chtěli upozornit, že u objednávek přijatých po 12.12.2018 s požadovaným způsobem

Dekorace v anglickém stylu

Londýn si po staletí zachovává ráz jedné ze světových metropolí. Britský, anglický nebo londýnský styl stále něco v oblečení, módě nebo hudbě – ale i jako dekorace – znamená.
Londýn si po staletí zachovává ráz jedné ze světových metropolí. Britský, anglický nebo londýnský styl stále něco v oblečení, módě nebo hudbě – ale i jako dekorace – znamená.

Dekorace v britském stylu

Autorské právo: psstockfoto / 123RF Reklamní fotografie

A i když se Londýn v posledních dekádách otřepal z pověsti poněkud stárnoucí dámy a je synonymem pulzující megapole, stále má v sobě něco z tajemství Viktoriánské éry.

Stále v jeho uličkách cítíme stín Jacka Rozparovače i jeho soupeře Sherlocka Holmese. Na řece Temži se pohupují loďky, západ Slunce nad Waterloo pokaždé sevře srdce. A každé ráno se centrální část města – slavné City – zaplní davy draze, ale střídmě oblečených pánů v buřinkách.

Dekorace v anglickém stylu – taxík jako kasička

Londýnský taxík jako kasička

Dekorace připomenou pulsující město

Chelsea, Soho, Mayfair, Belgravia… Ať už vás jeho ulice zavedou kamkoliv, Londýn má prostě styl, který vás dostane. Chcete si podobnou atmosféru vykouzlit i u sebe doma? Chcete mít doma kus Londýna, šplouchání řeky na promenády kolem řeky, černé taxíky, křik racků, vůni čaje z bistra, kde hodiny ala vintage styl zařídily, že čas plynul klidně a pomalu? Toužíte si připomenout i chuť fish & chips nebo jemné pohlazení dobré whisky v diskrétním klubu? Naše dekorace to dokáží.

Dekorace v anglickém stylu – hodiny

Oboustranné hodiny v britském stylu >>>

Dekorace v britském stylu dají vzpomenout na pobyt během dovolené, kdy jste se v pomalém tempu loudali od památky k památce, kterým je Londýn nabitý. A všude vlály vlajky. Protože co je „londýnštější“, než symbol Británie, její slávy a velikosti – britská vlajka Union Jack.

Union Jack jako dekorace

Pestré vlaječky se třepotají na loďkách, co brázdí řeku. V některém z módních butiků na Carnaby street si koupíte sako ušité z britské vlajky. Ulice Londýna poznáte i ze sedačky mopedu Vespa polepenou „Union Jacky“, v Campden Town seženete vysoké kožené boty – i na nich je britská vlajka. A co dekorace?

Dekorace v anglickém stylu – taburet

Pop-artový symbol Londýna dobře vypadá jak u krabičky na kapesníky, tak na bedně, do které snadno schováte cennosti, knihy i láhev brandy. Union Jack a v anglickém stylu vyvedené dekorace ozvláštní pánské pokoje a salóny zařízené ve strohém, nadčasovém a světáckém britském stylu.

Učaroval vám angliský styl a Londýn, vyberte si u nás bytové dopňky, které náladu tohoto města navodí.

 

 

Dekorace v britském stylu >>>

Provozovatel
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2020 Autronic, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.