Vyhledávání:

rozšířené

0 položek za 0 Kč
Aktuality
16.04.2020DEN MATEK Den matek se nezadržitelně blíží. Jako každý rok přichází i nervozita spojená s dárkem, kterým obdaříme naše maminky. C
25.03.2020JARO A VELIKONOCE Jaro je v plném proudu a Velikonoce se nezadržitelně blíží. Proto pro Vás máme připravenou kategorii JARO A VELIKONOCE,
02.02.2020VALENTÝNBlíží se nám svátek všech zamilovaných. Podívejte se do naší Valentýnské nabídky a vyberte ten nejvhodnější dárek pro sv
01.01.2020ŠTASTNÝ NOVÝ ROK

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši přízeň a popřát jen to nejlepší v novém roce 2020. S úctou
01.12.2018

VÁNOČNÍ PROVOZ E-SHOPU

Vážení zákazníci, tímto bychom Vás chtěli upozornit, že u objednávek přijatých po 12.12.2018 s požadovaným způsobem

Vintage styl bydlení – nová inspirace ve starém kabátě

Vintage styl a vintage dekorace se inspirují z dob minulých. Nejčastěji sahají do 50. a 60. let. Tyto původní kousky naleznete v každém starožitnictví či antiku.

Ale většina z nich je cenově pro obyčejného smrtelníka nedostupná. U nás najdete alternativu vhodou pro všechny.

stojan na noviny

Kovový stojan na noviny v hnědé barvě působí svým jemným provedením esteticky a jemně. V kategorii Kovové doplňky a nábytek naleznete i další kousky, které tvoří skvělou harmonii například s dřevěnými doplňky.

Vintage dekorace v kombinaci s moderními prvky

Vintage styl bydlení přináší do interiéru jiskru i nenahraditelný pocit „tady jsem opravdu doma“. Místo, oživené vintage dekorací, si zamilujete. Při návštěvě budete často slýchávat věty jako: „Máte to tu krásně zabydlené a útulné,“ či „Cítím tu takový závan rodinného tepla.“ To se krásně poslouchá, že ano? Symbióza moderních prvků s doplňky, které mají svou historii, je sázka na dobrou kartu. Nic se ovšem nesmí přehánět. Když spojíte výrazný nábytek s přírodními materiály vintage dekorace, výsledek bude ohromný - nikoliv přeplácaný. Kouzlo obyčejných věcí podtrhnete doplňkovými detaily.


stojan na květiny                vintage mýdlenka

Kovový držák na mýdlo s detailní kresbou levandulí se pěkně doplňuje se stojanem na květiny v dřevěném provedení. Stojan umístěte na okno v koupelně a zasaďte si do něj třeba právě levanduli. Jedinečná atmosféra Vintage stylu vám jen pokvete.

Jaké barvy a materiál vintage styl prezentuje?

Vintage styl bydlení se vyznačuje elegancí. Inspirujte se neutrálními nebo pastelovými barvami. Opět je zdůrazníte užitím výraznějších doplňků. Materiál volte střídmě. Výborně působí dřevo, ratan či kov.

 kovový stůl                  dřevěný stolek

Vkusný kovový stůl či přírodní dřevěný stolek? Vybírejte tak, aby se veškeré prvky vintage dekorace doplňovaly a podtrhovaly zároveň.

 truhla na víno    váza ratan

 

vintage hodiny     stolní lucerna

 

 

Podívejte se na nabídku ve vintage stylu v našem obchodu: 

 

Dekorace >>

 

 

vintage styl Dekorace Provence

Dekorace Provence

Milujete Francii a krajinu Provence zvlášť? Přineste si i k vám domů kus slunce a nádherné krajiny levandulových polí. Vyberte si domů doplňky, díky kterým se i u vás doslova zastaví čas.

Dekorace Provence >>>

 

vintage styl retro hodiny

Dřevěné retro hodiny ve vintage stylu

Oblíbili jste si styl anglických gentlemanů? Připomíná vaše pracovna salón anglických lordů a dandy elegánů? Pak si interiér takového pokoje zařiďte kromě jiných bytových doplňků i těmito krásnými retro hodinami.

Retro hodiny >>>

 

vintage styl retro kasičky

Retro styl kasičky

Vintage styl = také nezapomenutelné kouzlo starých plechových hraček. Z tohoto retro designu výchazejí i tyto krásné kasičky. Máte doma děti a dáváte jim kapesné? Naučte je pomocí Kasičky ve vintage stylu šetřit.

Retro kasičky ve vintage stylu >>>

 

vintage styl retro bedny

Staré bedny na poklady

Bedny ve vintage stylu, ze kterých na vás dýchne atmosféra starých přístavů a čajoven. Co se právě vykládá z této plachetnice? Veze loď čaj, kávu a vzácné koření? Je jen na vás, jaký pokad si do retro bedny dáte.

Vintage bedny na poklady >>>

 

vintage styl krabička na papírové kapesníky

Hepčík! Vintage krabičky na kapesníčky

Když už vás přepadne rýma a potřebujete u sebe zásobu papírových kapesníčků, kupte si na ně nějakou krabičku. Proti chřipce pomáhá klid a odpočinek. Uvidíte, že vytvořit příjemné prostředí navodí i stylová krabička.

Retro krabičky na papírové kapesníky >>>

 

 

 

blog >>

Provozovatel
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2020 Autronic, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.