Vyhledávání:

rozšířené

0 položek za 0 Kč
Aktuality
16.04.2020DEN MATEK Den matek se nezadržitelně blíží. Jako každý rok přichází i nervozita spojená s dárkem, kterým obdaříme naše maminky. C
25.03.2020JARO A VELIKONOCE Jaro je v plném proudu a Velikonoce se nezadržitelně blíží. Proto pro Vás máme připravenou kategorii JARO A VELIKONOCE,
02.02.2020VALENTÝNBlíží se nám svátek všech zamilovaných. Podívejte se do naší Valentýnské nabídky a vyberte ten nejvhodnější dárek pro sv
01.01.2020ŠTASTNÝ NOVÝ ROK

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši přízeň a popřát jen to nejlepší v novém roce 2020. S úctou
01.12.2018

VÁNOČNÍ PROVOZ E-SHOPU

Vážení zákazníci, tímto bychom Vás chtěli upozornit, že u objednávek přijatých po 12.12.2018 s požadovaným způsobem

Vintage dekorace a retro styl

Staré půdy, bazary, trhy a pozůstalosti. Věci, které se dříve vyhazovaly, se staly ceněnými cíli výprav milovníků starožitností a retro stylu. Na místa, kam se dříve odkládaly nepotřebné kusy nábytku, staré lampy, prázdné plechovky a sklenice, chodíme hledat ty nejúžasnější kousky do stylových domácností.

 retro_styl_kavarna

Kavárna v retro styli, autorské právo: krsmanovic / 123RF Reklamní fotografie

Co se stalo, že jsme znovu začali oceňovat věci s patinou a popřeli kult nekonečného nakupování a stále rychlejšího obměňování novinek?

Je to jednak reakce na minimalistické interiéry, které spolu přinesly strohost, jednoduchost, účelovost a také jistý chlad. Místo nich nastupuje vřelost, emoce, zabydlenost a domáckost. Prostě domov. Místo, kde se cítíme nejlépe. A je to také reakce na konzumní styl života, který nás tlačil do nákupu stále nových a nových věcí. Místo toho se učíme objevovat staré a vdechnout starožitným věcem nový život, smysl a účel. Podívejte se na naše tipy.

retro_hodiny

Retro hodiny

Pověsíte si na stěnu retro hodiny a jakoby se vrátil čas. Do doby, kdy byl život a svět méně hektický a neletěl tak splašeně dopředu. Uvidíte, že i ty minuty budou plynout tak nějak pomaleji – naráz si dokážete vychutnat snídani i nedělní rodinný oběd :). Retro nástěnné hodiny se prostě stanou novou dominantou vaší kuchyně.

Plechové cedule

Dřív jich byla plná města a obchodní ulice. Řemeslníci a prodejci na ně malovali své nabídky. Každý tak podle plechové cedule snadno poznal, co uvnitř krámku najde. Vintage cedule se tak staly předchůdci symbolů a log společností, tak jak je známe dnes. Zbyla po nich atmosféra starých časů, kdy se solidní firma rovnala konkrétní osoba, která byla za zboží a služby přímo zodpovědná. A zbyla i nostalgická krása starých plechových cedulí, co nám složí jako dekorace ve vintage stylu..

Vintage dekorace a provence styl

Samostatnou kategorií jsou provence dekorace. Bukolickou krajinu francouzského venkova rozloženou mezi podhůřím Alp a teplým Středozemním mořem si zamilovali všichni, kdo jsou unaveni rušným městem. Provence – harmonická, lahodně zvlněná krajina plná bílých vesniček a městeček, kde kamenné domy uprostřed vinic a levandulových polí lákají během horkého dne k odpočinku. Žluté, voňavé sýry a jako krev rudá vína. Kdo by neznal oblasti Hermitage, Cote-Rotie nebo Chavteauneuf-du-Pape. Umění užít si každou sekundu dne a nikam nespěchat. I to se odráží ve stylu života, který reprezentuje styl provence.

 

hodiny provence ico

Dekorace Provence a Provense styl

Jaké byly trendy posledních let? Minimalistický, jednoduchý, neosobitý styl ve znamení volných prostorů. Tomu je ale konec! A ono to funguje, podívejte se na vintage dekorace!

Zobrazit návod na provence styl >>

 

retro konev ico

Retro styl v bydlení ♥

Také rádi vzpomínáte na doby dávno minulé? Oblíbeli jste si retro nebo vintage styl? V tom případě se vám naše tipyy věnované retro stylu v bydlení budou líbit.

Zobrazit návod na retro styl >>

 

provence_styl_kuchyne

Styl provence: kuchyně

Kuchyně ala provance. Je typická pro svou útulnost a hravost. A přímo vybízí k vaření, stolování a dobré náladě. A je oslavou schopnosti si užívat život. Zajímá vás, jak?

Zobrazit styl provence: kuchyně >>

 

vintage_styl_mydlo_ico

Vintage styl je nová inspirace ve starém kabátě

Procházíme starožitnosti a bazary. Pátráme po starých půdách a hledáme v pozůstalostech. Co? Staré kousky, z nichž na nás dýchne atmosféra starých časů! 

Inspirujte se vintage stylem >>

Provozovatel
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2020 Autronic, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.