Vyhledávání:

rozšířené

0 položek za 0 Kč
Aktuality
16.04.2020DEN MATEK Den matek se nezadržitelně blíží. Jako každý rok přichází i nervozita spojená s dárkem, kterým obdaříme naše maminky. C
25.03.2020JARO A VELIKONOCE Jaro je v plném proudu a Velikonoce se nezadržitelně blíží. Proto pro Vás máme připravenou kategorii JARO A VELIKONOCE,
02.02.2020VALENTÝNBlíží se nám svátek všech zamilovaných. Podívejte se do naší Valentýnské nabídky a vyberte ten nejvhodnější dárek pro sv
01.01.2020ŠTASTNÝ NOVÝ ROK

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši přízeň a popřát jen to nejlepší v novém roce 2020. S úctou
01.12.2018

VÁNOČNÍ PROVOZ E-SHOPU

Vážení zákazníci, tímto bychom Vás chtěli upozornit, že u objednávek přijatých po 12.12.2018 s požadovaným způsobem

8 tipů na vánoční dekorace a nápady

Čas Adventu tedy období, které Vánocům bezprostředně předchází, byl tradičně spojený s domácími pracemi.

Čas Adventu tedy období, které Vánocím bezprostředně předchází, byl tradičně spojený s domácími pracemi. Tkalo se plátno, dralo peří či se doma stavěl dřevěný betlém. Stavění betlémů je dnes už záležitostí Štědrého dne. A draní peří si taky moc neužijete. Pokud ale chcete adventní čas strávit trávit rukodělnou tvůrčí prací, vyzkoušejte třeba vánoční dekorace.

Vždyť návodů je všude spousta, stačí si jen vybrat. Našli jsme pro vás nápady na vánoční dekorace, které nás zaujaly nejvíce. Zaujmou i vás? 

Vánoční dekorace nápady – citrusy

Zdroj: SAShE.sk

Nejjednodušší jsou vánoční dekorace ze sušených citrusových plodů (stačí je usušit na topení nebo někde u krbu).

Vánoční dekorace nápady – citrusovník

Tyto dekorace do bytu z pomerančů, grapefruitů a citrónů nemusíte zavěsit jen na okna, trámy nebo jiná různá přepažení místností. Podívejte se, jak pěkně vypadá taková „kytice“. Jak tuto vánoční dekoraci nazvete? Co třeba citrusovník vánoční? Uvidíte, že na svátky rozkvete nejkrásněji.

Vánoční dekorace nápady – sob

Zdroj: thewhoot.com.au

Sob ve spojení s Vánoci má tradici zejména v Severní Americe nebo ve Skandinávii. Ale tato krásná severská zvířata si snadno najdou cestu do srdcí i nás Středoevropanů. Podívejte na tohoto soba z dřevěných špalíčků a větví. No není nádherný?

Vánoční dekorace nápady – anděl

Zdroj: de.dawanda.com

Anděl patří k postavám, které nemohou chybět v žádné vánoční domácnosti. Byl to právě on, kdo zvěstoval narození malého Ježíška a příchod spasitele. I krásnou postavu Anděla si snadno uděláte sami z kousků nepotřebného dřeva. Tato vánoční dekorace zaujme svou působivou jednoduchostí a prostostí.

Vánoční dekorace nápady – andílci

Pojďme ale na další nápady. Vlastně na další anděly. Tyhle veselé vánoční dekorace uděláte jen z kousků barevného papíru a hrubých lněných nebo jutových provázků. Podívejte se :).

Jaké by to byly Vánoce bez svíček. A jaká by to byla zima bez sněhuláků. Tyto veselé panáky uděláte ze starých zavařovacích sklenic. A co svíčky? Ty koupíte třeba u nás. A nemusíte se bát, že vám sníh doma roztaje – je umělý.

K tradiční vánoční výzdobě patří i stylizované papírové vločky. Věděli jste, že na ně nepotřebujete nic jiného než nůžky, tužku, obyčejný papír (kancelářské spojky) a trochu té šikovnosti? Podívejte, našli pro vás hned dva video nápady na vánoční dekorace a doplňky do bytu.

Provozovatel
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2020 Autronic, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.