Vyhledávání:

rozšířené

0 položek za 0 Kč
Aktuality
16.04.2020DEN MATEK Den matek se nezadržitelně blíží. Jako každý rok přichází i nervozita spojená s dárkem, kterým obdaříme naše maminky. C
25.03.2020JARO A VELIKONOCE Jaro je v plném proudu a Velikonoce se nezadržitelně blíží. Proto pro Vás máme připravenou kategorii JARO A VELIKONOCE,
02.02.2020VALENTÝNBlíží se nám svátek všech zamilovaných. Podívejte se do naší Valentýnské nabídky a vyberte ten nejvhodnější dárek pro sv
01.01.2020ŠTASTNÝ NOVÝ ROK

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši přízeň a popřát jen to nejlepší v novém roce 2020. S úctou
01.12.2018

VÁNOČNÍ PROVOZ E-SHOPU

Vážení zákazníci, tímto bychom Vás chtěli upozornit, že u objednávek přijatých po 12.12.2018 s požadovaným způsobem

Útulný domov? Máme pro vás 4 jednoduché rady

Zdá se vám obtížné sladit dekorace tak, aby interiér působil útulně, teple a příjemně? Jistě chcete přijít domů a pocítit, jak vás ta domácí pohoda pohladí na duši. Inspirujte se nápady, jak zútulnit váš domov.

Slaďte dekorace v interiéru

Zdá se vám obtížné sladit dekorace tak, aby interiér působil útulně, teple a příjemně? Jistě chcete přijít domů a pocítit, jak vás ta domácí pohoda pohladí na duši. Ne každý má pro degsin vrozený cit nebo pracuje jako interiérový designer. Orientace ve všech možných stylech, které se dají v interiéru použít a krásně zúročit., vám pak může připadat složitá. Abychom vám výběr dekorací a jejich kombinování ulehčili, připravili jsme pro vás přehled produktů, které sek sobě skvěle hodí. Inspirujte se nápady, jak zútulnit váš domov.

Kouzlete s drobnými interiérovými dekoracemi

Stačí malé drobnosti a interiér se změní k nepoznání. Nevěříte? Je to pravda. Nemusíte kupovat hned novou pohovku nebo postel se skříní. Změňte atmosféru, která v interiéru panuje nebo i celé vyznění interiéru a způsob, jakým váš domov na ostatní působí. Vyberte jinou barvu, látky nebo doplňte interiér o netradiční prvky a dekorace, které běžně nepoužíváte. Nebudete věřit vlastním očím, protože i takové malé změny budou mít velký efekt.
 

Teplo domova zajistí polštářky

Naše rada č. 1 zní: Dodejte do interiéru látky a měkké dekorace. Vytvoříte tak dokonalou atmosféru teplého a milujícího domova. Textil ve stylu provance je tou správnouvolbou. Využijte polštářky nejenom jako efektní interiérové dekorace, ale i prvek, se kterým si mohou hrát děti. Využijte je k odpočinku, polštářové bitvě nebo je jako dekorace, na něž se budete rádi dívat. Zkombinujte polštářky v jedné barvě a v různých provedeních nebo naopak si vyberte jeden styl a ten přiveďte k životu ve více barvách. Vaší fantazii se meze nekladou.
 
 
Textilní doplňky Provance - polštářky

 

Jak prozářit chmurné dny

Když je léto a přes den krásně svítí sluníčko, a když máte to štěstí, že váš interiér prosvětlují velká okna, nemusíte si dělat starosti s osvětlením. Pokud ale přijdou mraky, nastane večer nebo ve vašem pokoji příliš slunečních paprsků nenajdete ani přes den, lampičky jsou perfektním řešením. Vždy použijte více druhů osvětlení s různou intenzitou, abyste získali takové osvětlení, jaké si zrovna přejete. Nenahlížejte však na osvětlení jako na čiště technickou záležitost. Na trhu najdete mnoho druhů světel v rozličných designech, stylech a provedeních – využijte osvětlení jako nápaditou interiérovou dekoraci.
 
Naše rada č. 2 zní: Polštářky, které u nás zakoupíte, zkombinujte s lampičkou. Výsledkem bude dokonalé souznění nejen barev a použitých vzorů, ale i stylu, který se v těchto produktech zrcadlí. Lampičky jako dekorace váš interiér doslova rozzáří.
 
 
Osvětlení provance - lampy

 

Domov plný lásky

V počátku jsme mluvili o drobných dekoracích – závěsná srdíčka tuto definici jednoznačně splňují. Krásnější a sladší dekorace, které nezruinují vaši peněženku, byste těžko hledali. Pověste je kamkoliv vás napadne. Překrásně budou vypadat v kuchyni, v ložnici i nad postýlkou miminka. Tato srdíčka se jako dekorace výborně hodí jak pro zamilované páry, tak pro romantické duše nebo mladé slečny. Umístěte je např. v blízkosti fotografií vašich milovaných nebo je využijte jako drobnost, kterou jim darujete. Fantazii se meze nekladou. Dobrá zpráva je, že jsou srdíčka vyrobena z přírodních materiálů, které v interiéru nesmí chybět.
 
Naše rada č. 3 pro vás: Nebojte se vyjádřit svoje city! Vaše rodina i vaši známí budou ze srdíčkové dekorace nadšení. Závěsná srdíčka jsou navíc dokonalá pro dotvoření interiéru dekoracemi ve stylu provance.
 
 
Provance dekorace - srdíčka 

 

Nezapomeňte na exteriéry

Sluníčko svítí každým dnem víc a vaše květiny získávají ty nejkrásnější barvy. S pomocí designových květináčů snadno dotvoříte atmosféru, kterou jste si vysnili, a na níž jste již zapracovali ve vašem interiéru. Zda by interiér měl dotvářet exteriér nebo exteriér by měl ladit s interiérem, to necháme na vás. Ale pamatujte, že se jedno bez druhého neobejde. Květináče postavte na terasu nebo na balkon. Velkou parádu ale udělají i v chodbě či na okně. Kovové dekorace mají jednoznačně své kouzlo.
 
Rada č. 4 je jednoduchá: K dokonalému interiéru patří i dokonalý exteriér. Nebojte se využít v exteriéru různé prvky – dekorace na zahradu jednoznačně patří.
 
 
Provance - obaly a květináče

 

blog >>

 
Provozovatel
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2020 Autronic, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.