Vyhledávání:

rozšířené

0 položek za 0 Kč
Aktuality
16.04.2020DEN MATEK Den matek se nezadržitelně blíží. Jako každý rok přichází i nervozita spojená s dárkem, kterým obdaříme naše maminky. C
25.03.2020JARO A VELIKONOCE Jaro je v plném proudu a Velikonoce se nezadržitelně blíží. Proto pro Vás máme připravenou kategorii JARO A VELIKONOCE,
02.02.2020VALENTÝNBlíží se nám svátek všech zamilovaných. Podívejte se do naší Valentýnské nabídky a vyberte ten nejvhodnější dárek pro sv
01.01.2020ŠTASTNÝ NOVÝ ROK

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši přízeň a popřát jen to nejlepší v novém roce 2020. S úctou
01.12.2018

VÁNOČNÍ PROVOZ E-SHOPU

Vážení zákazníci, tímto bychom Vás chtěli upozornit, že u objednávek přijatých po 12.12.2018 s požadovaným způsobem

Tipy na zahradní dekorace

Celkový vzhled zahrady může ovlivnit jednak úhledně posekaný trávník, kvetoucí rostliny a upravené stromky, ale také všemožné dekorace, které se na území Vaší zahrady nacházejí.

Vhodně zvolená dekorace může tedy udělat z obyčejné zahrady jedinečnou. Můžete si zvolit jednak takovou výzdobu zahrady, která bude neutrální, a může být na zahradě umístěna po celý rok, ale také můžete dekorační předměty měnit podle ročního období - tedy například můžete na zahradu umístit v období jara velikonoční zahradní dekorace, nebo s blížícím se podzimem dekorace odpovídající této části roku.

zahradni_dekorace_carodejnice zahradni_dekorace_listy zahradni_kohout

Jako zahradní dekorace můžete použít předměty z nejrůznějších materiálů, nejčastěji se používají ty ze dřeva nebo z kamene. V souladu s okolními rostlinami a stromky totiž vypadají přirozeně. Z dřevěných zahradních dekorací můžete často narazit například na nejrůznější vozíky, do kterých je možné umístit květináče s rostlinkami, dřevěné můstky či dřevěné lavice, které můžete umístit například mezi vzrostlé stromy. Lavička Vám tedy poslouží jednak jako dekorační prvek, ale můžete na ní během jarních a letních dnů odpočívat.

zahradni_dekorace_stojan_na_kvetiny zahradni_dekorace_zidle zahradni_dekorace_kovovy_zapich

Kromě dřevěných dekorací se můžeme setkat také s kamennými dekoracemi, nejčastěji bývá k tomuto účelu používána žula nebo mramor. Kameny je možné umístit jednak mezi jednotlivé rostliny, ale také je možné zakoupit předměty již zpracované z tohoto materiálu, jako jsou květináče, lavice, stoly, žulové mosty a další.

Jako okrasná, ale zároveň praktická výzdoba mohou posloužit solární svítidla. Ta je možná zakoupit v zajímavých tvarech - například ve tvaru zvířat, ale také jako klasické sloupky. Protože se jedná o svítidla solární, nemusíte řešit žádné kabely, a instalace je tedy naprosto jednoduchá. Na svítidlech jsou umístěna čidla, která je rozsvítí pokaždé, když se v jejich blízkosti něco pohne.

 Fontány Vodní fontána - MZ00230AA

Dekorací, které mohou Vaši zahradu zkrášlit, je samozřejmě mnohem více – fontány, sochy či figurky zvířat. To jaké dekorační předměty použijete a v jaké míře je na zahradě rozmístěte je však jen na vás.

 

Další tipy získáte v sekci:

 

Zahradní dekorace

 

Provozovatel
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2020 Autronic, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.