Vyhledávání:

rozšířené

0 položek za 0 Kč
Aktuality
16.04.2020DEN MATEK Den matek se nezadržitelně blíží. Jako každý rok přichází i nervozita spojená s dárkem, kterým obdaříme naše maminky. C
25.03.2020JARO A VELIKONOCE Jaro je v plném proudu a Velikonoce se nezadržitelně blíží. Proto pro Vás máme připravenou kategorii JARO A VELIKONOCE,
02.02.2020VALENTÝNBlíží se nám svátek všech zamilovaných. Podívejte se do naší Valentýnské nabídky a vyberte ten nejvhodnější dárek pro sv
01.01.2020ŠTASTNÝ NOVÝ ROK

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši přízeň a popřát jen to nejlepší v novém roce 2020. S úctou
01.12.2018

VÁNOČNÍ PROVOZ E-SHOPU

Vážení zákazníci, tímto bychom Vás chtěli upozornit, že u objednávek přijatých po 12.12.2018 s požadovaným způsobem

Tipy na svatební dekorace

Svatební den patří k těm nejdůležitějším dnům, a tak si zajisté každý přeje, aby byl jedinečný. Na tuto událost má pak vliv každá maličkost, a proto je třeba mít vše do detailu promyšlené, včetně svatební dekorace.

Obecně si je možné pod svatební dekorací představit vše, co se použije pro vyzdobení domu a automobilu nevěsty a ženicha a místa konání svatby.

Protože v domě nevěsty se schází příbuzenstvo a známí, je jej třeba uzpůsobit této slavnostní události. K výzdobě vchodu do domu můžete využít kupříkladu květiny, pentle nebo balónky. Ty můžete nechat vyrobit speciálně pro účel svatby, například se jmény nevěsty a ženicha. Protože se svatbou bývá spojována nejčastěji bílá barva, bývá výzdoba nejen v domě nevěsty, ale i v sálu restaurace laděna do bílé, nebo do kombinace bílé s jinou barvou.

Dalším místem, které je třeba vyzdobit svatební dekorací, je obřadní místo. Často se stává, že obřadní sál si vyzdobí sami na místě, pokud Vám však umožní vlastní dekorace, můžete si donést zejména květinovou výzdobu. Na lavice nebo případně židle můžete například umístit myrtové nebo květinové věnečky s pentlemi. Pokud byste nechtěli živou květinovou výzdobu, ve svatebních salónech si můžete zakoupit květy z textilie. Často jsou také využívány dekorační květinové lístky, které se nejčastěji využívají k posypání svatební uličky nebo se po obřadu hází na novomanžele. Dekorační okvětní lístky bývají opět buď z živých květin, nebo z textilií.

Posledním místem, které je třeba vyzdobit, je místo konání oslavy a svatební tabule. Zejména výzdobě svatební tabule by měla být věnována velká pozornost, hlavně barevnému sladění a samotnému stylu výzdoby. Barva tabule by měla ladit s barevným laděním svatby – s květinami či s použitými pentlemi, a samozřejmě s barvami použitými v interiéru sálu. Jako podklad se používá jednobarevný ubrus, na něj je pak možné položit například čtvercové ubrusy, šerpy či středový pás. Doprostřed stolu se pak pokládají dekorace dle libosti nevěsty a ženicha, nejčastěji však květinové vazby, okvětní lístky, barevné kamínky, perličky a samozřejmě ubrousky, které je možné poskládat do zajímavých tvarů. Jako doplněk mohou posloužit také svíčky. Na svatební tabuli také můžete položit jmenovky, čímž určíte zasedací pořádek, menu a podobně.

Provozovatel
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2020 Autronic, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.