Vyhledávání:

rozšířené

0 položek za 0 Kč
Aktuality
16.04.2020DEN MATEK Den matek se nezadržitelně blíží. Jako každý rok přichází i nervozita spojená s dárkem, kterým obdaříme naše maminky. C
25.03.2020JARO A VELIKONOCE Jaro je v plném proudu a Velikonoce se nezadržitelně blíží. Proto pro Vás máme připravenou kategorii JARO A VELIKONOCE,
02.02.2020VALENTÝNBlíží se nám svátek všech zamilovaných. Podívejte se do naší Valentýnské nabídky a vyberte ten nejvhodnější dárek pro sv
01.01.2020ŠTASTNÝ NOVÝ ROK

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši přízeň a popřát jen to nejlepší v novém roce 2020. S úctou
01.12.2018

VÁNOČNÍ PROVOZ E-SHOPU

Vážení zákazníci, tímto bychom Vás chtěli upozornit, že u objednávek přijatých po 12.12.2018 s požadovaným způsobem

Retro styl v bydlení

Rádi vzpomínáte na doby dávno minulé? Líbí se vám retro styl, aniž byste tuto dobu prožili? Jste toho názoru, že starý nábytek a doplňky nikdy nezestárnou? V tom případě se vám dnešní článek věnovaný retro designu v bydlení bude líbit.

retro_styl_bydleni

Autorské právo: archidea / 123RF Reklamní fotografie

Rádi vzpomínáte na doby dávno minulé? Líbí se vám retro styl, aniž byste tuto dobu prožili? Jste toho názoru, že starý nábytek a doplňky nikdy nezestárnou? V tom případě se vám dnešní článek věnovaný retro designu v bydlení bude líbit.

Jak na retro styl ve vašem interiéru?

Je zajímavé, že retro je čím dál více spojováno s moderním vybavením domu. Retro doplňky dokáží dodat interiéru nový rozměr. V současnosti se za moderní retro styl bydlení považují šedesátá a osmdesátá léta. Pro tuto dobu byly typické syté barvy, geometrické tvary i oblíbené hippie květinové vzory. Ty se projevovaly nejen ve výmalbě, ale i tapetách, na záclonách i polštářcích. Vše bylo umocněno nápaditými doplňky, které byly vyrobené z tehdy nových syntetických materiálů. Dnes se retro doplňky v interiérech používají v rozumné míře v podobě několika výrazných kousků. Určitě není vhodné kombinovat mnoho vzorů a barev dohromady, hrozila by kýčovitost a překombinování – místo útulnosti byste dosáhli nesourodého interiéru.

Jaké zvolit retro doplňky?

Retro kousky nemusíte hledat pouze na půdách svých rodičů, při sousedských výprodejích, ve starožitnictví či na smeťáku. Například v našem internetovém obchodě můžete zakoupit repliky i originální předměty.

Doporučujeme například:

  • plechové cedule v provence stylu
  • plakáty s reklamami na Coca Colu a další značky
  • plechové teploměry
  • retro hodiny
  • barevné květináče
  • staré mlýnky na kávu
  • koberce imitující kůži zvířete
  • staré elektrické spotřebiče – kávovary, gramofony apod.

Jaké jsou výhody retro stylu v bydlení?

Kromě toho, že se váš interiér značně odliší, můžete retro doplňky sehnat za nízké ceny. Nezruinují tedy vaši peněženku. Kromě přijatelné ceny je to i dobrá dostupnost. Výbavu v retro stylu seženete mnohdy lépe, než u moderních výrobků, na které musíte po objednání čekat několik týdnů.

 

hodiny provence ico

Dekorace provence a provense styl

Trendy posledních let byl minimalistický, jednoduchý, neosobitý styl ve znamení volných prostorů. Styl provence je jeho dokonalá opak! A ono to funguje, podívejte se!

Zobrazit návod na provence styl >>

 

 

retro obrazy

Retro obrazy doplní každý interiér

Patina, dřevo a výtvyrný styl, který věrně napodobuje staré pohlednice, krabice s kávou nebo bonbóny a reklamní plakáty. Obrazy doplní interiér bytu vyznavačů vintage stylu.

Podívejte se na nabídku retro obrazů >>

 

 

retro hodiny vintage

Retro hodiny

Retro hodiny jsou nezbytností do každé pracovny zařízené v anglickém stylu i ve všech interiérech, které se líbí vyznavačům provensce stylu. Přesný chod zajistí moderní strojek.

Podívejte se na nabídku retro hodin >>

 

 

vintage dekorace

Vintage dekorace reprezentují klidný životní rytmus

Nebaví vás zběsilé nakupování novinek a utrácení za další a další moderní zbytečnosti? Naučte se vdechovat nový život starým věcem. Objevte krásu vintage stylu a půvab starých věcí.

Podívejte se na trendy u retro dekorací >>

 

Provozovatel
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2021 Autronic, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.