Vyhledávání:

rozšířené

0 položek za 0 Kč
Aktuality
01.01.2019ŠTASTNÝ NOVÝ ROK

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši přízeň a popřát jen to nejlepší v novém roce 2019. S úctou
01.12.2018

VÁNOČNÍ PROVOZ E-SHOPU

Vážení zákazníci, tímto bychom Vás chtěli upozornit, že u objednávek přijatých po 12.12.2018 s požadovaným způsobem
10.11.2018KVALITNÍ RETRO MASIVNÍ ŽIDLENe vše bylo zapomenuto v prachu minulosti. Některé věci přečkali všechny možné módní styly a výstřelky, režimy a také sp
20.08.2018

PODZIMNÍ AKCE 2018

S příchodem podzimu a plískanic přichází příjemnější událost a to naše podzimní akce. Jako vždy se můžete těšit
01.08.2018NOVINKYSháníte židli nebo velký jídelní stůl? U nás si určitě vyberete. Naskladnili jsme pro Vás spoustu novinek. Jako třeba d

Bytové doplňky pro školáka

Nedá se svítit. Prázdniny a léto jsou pryč a vaše ratolest jde poprvé do školy. Vytvořte svému prvňákovi doma takové podmínky, aby se do školy těšil. A aby nezapomněl, že poprvé v životě má fůru nových povinností, za které je zodpovědný. Jaké bytové doplňky mu k lepšímu učení pomůžou?

budík

Crrrrrrr! Den začíná probuzením. Aby malá školačka do školy nezaspala a neujel jí autobus, pomůže jí se vstáváním budík. Jeho zvuk asi milovat stejně nebude, ale povinnost je povinnost. Třeba jí ráno pohled na ručičky ulehčí motivy květin.

Tip: dekorace – kovový budík

vzkazy

První školní dny jsou často i obdobím prvních pravidelných úkolů, které školáci doma dostanou. Až se naučí pár písmen, nechávejte jim poznámky s úkoly v domácnosti na stylové tabulce.

Tip: tabuka s úkoly

hodiny

Čísla, číslice a číslovky. Prvňák se je bud učit i podle hodin s velkými čísly na ciferníku. Na něm bude sledovat, kolik času mu ještě zbývá do konce učení a doby, kdy si už může hrát.

Tip: hodiny s čísly

polička

Škola jsou učebnice a knížky, knížky, knížky. Co v mládi vaše dítě načte, to se mu v životě vrátí. V přehledu, představivosti, slovní zásobě, schopnosti komunikovat. Podporujte u svých dětí chuť číst a na knížky jim kupte poličku.

Tip: polička na knihy

věšák

Školní uniformu děti znají spíš jen z filmů s Harry Potterem, ale už i u nás existují školy, soukromé i státní, kde je nošení uniforem povinné. Chodí váš školák na jednu z nich? Aby se o svou uniformu staral se vší vážností, vyčleňte pro ni v dětském pokoji speciální místo.

Tip: věšák na uniformy – němý sluha

sova

Proč sova? Ptáte se… Protože je sova odjakživa symbolem moudrosti. Třeba ve starověkých Athénách, kde ji považovali za symbol moudrosti a kde tento posvátný pták byl průvodcem bohyně moudrosti a patronky tohoto města – Athény. Přísný pohled naší sovy – dekorace do bytu – bude dohlížet, aby školák při učení v píli nepolevil :).

Tip: dekorace – sova

Provozovatel
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2019 Autronic, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.