Vyhledávání:

rozšířené

0 položek za 0 Kč
Aktuality
16.04.2020DEN MATEK Den matek se nezadržitelně blíží. Jako každý rok přichází i nervozita spojená s dárkem, kterým obdaříme naše maminky. C
25.03.2020JARO A VELIKONOCE Jaro je v plném proudu a Velikonoce se nezadržitelně blíží. Proto pro Vás máme připravenou kategorii JARO A VELIKONOCE,
02.02.2020VALENTÝNBlíží se nám svátek všech zamilovaných. Podívejte se do naší Valentýnské nabídky a vyberte ten nejvhodnější dárek pro sv
01.01.2020ŠTASTNÝ NOVÝ ROK

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši přízeň a popřát jen to nejlepší v novém roce 2020. S úctou
01.12.2018

VÁNOČNÍ PROVOZ E-SHOPU

Vážení zákazníci, tímto bychom Vás chtěli upozornit, že u objednávek přijatých po 12.12.2018 s požadovaným způsobem

Nejkrásnější podzimní dekorace je listí.

Podzim je často spojený s krátícím se dnem a vstáváním do rána plných mlh. A má vůbec pověst ročního období, které je víc než něco jiného spojováno se smutkem a melancholií. Snad za to může svátek Dušičky, snad konec léta a první studené dny. I když není špatné se jednou za čas zastavit a trochu zpomalit, podzim určitě nemusíte prosmutnit.

Podzim je i čas vrcholné úrody ovoce a zeleniny – zrají jablka a hrušky, sady jsou i plné zralých oranžových dýní a mezi listím si můžete na celý rok posbírat ořechy. Právě listí, kterého jsou naráz plné ulice i zahrady, jsou charakteristickým znakem tohoto ročního období. Nejdřív listy začnou ztrácet veselou zelenou barvu, pak zežloutnou a krásně sytě zčervenají. Pak je pohled na pestře barevné stromy a keře snad nejkrásnější. Přeneste tu krásu i k vám domů. Od toho přece podzimní dekorace jsou.

listy01 

Podzimní lístečky z flísu – použijte jako ozdobu na vaše květináče nebo truhlíčky a vytvořte si tak atmosféru zářivého podzimu přímo doma.

listy02

Máte rádi podzimní listí, které doslova hraje všemi barvami. Pověste si po bytě tyto barevné trsy, pusťte podzim domu, ale sychravost nechte za dveřmi :).

listy03 

Představte si podzimní podvečer, ticho, za okny už skoro tma a vy si, zachumlaní v teplé dece můžete číst knížku a srkat k ní horký čaj. Zapalte si k tomu i svíčku na stylovém svícínku.

listy04 více ▶▶▶

A co tenhle list z kovu? Nechte se inspirovat ročním obdobím a přizdobte si jej podle toho, zda je jaro nebo právě podzim. Pověste si jej na stěnu a naučte se z podzimu radovat :).

Provozovatel
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2020 Autronic, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.