Vyhledávání:

rozšířené

0 položek za 0 Kč
Aktuality
20.08.2018

PODZIMNÍ AKCE 2018

S příchodem podzimu a plískanic přichází příjemnější událost a to naše podzimní akce. Jako vždy se můžete těšit
01.08.2018NOVINKYSháníte židli nebo velký jídelní stůl? U nás si určitě vyberete. Naskladnili jsme pro Vás spoustu novinek. Jako třeba d
23.06.2018LETNÍ SLEVYVe čtvrtek, 21. 6. 2018 nám začal první letní den a s jeho příchodem jsme si pro Vás připravili i letní slevy. Podívejte
22.06.2018NOVINKYRádi bychom Vám představili naše novinky, které jsme pro Vás naskladnili. Toto nově naskladněné zboží naleznete v sekci
02.04.2018

 JARNÍ SLEVY AŽ 70 % !!! 

S jarem kromě prosluněných dnů přichází také slevy. Připravili jsme si pro Vás na vybrané kousky nábytku a bytových d

Letní dekorace zkrášlí váš byt

Každé roční období s sebou přináší různorodé možnosti, jak zkrášlit Vaše obydlí. S přicházejícím letním obdobím je tedy třeba vyměnit jarní dekorace za ty letní.

Milovníci těchto letních dnů se zajisté nemohou dočkat chvíle, kdy si budou moct vyzdobit svůj byt, dům či zahradu letními motivy. Ty dokáží navodit příjemnou náladu a atmosféru, která je s létem a slunečními paprsky spojena.

 

Dekorační proutěné koule W09407

 

Převládajícím motivem letních dekorací jsou bezesporu květiny. A pokud možno, co nejpestřejší. Motivy okvětních lístků se mohou objevit například na ubrusech, prostíráních, povlečeních, ubrouscích, svíčkách, závěsech či na polštářích. Barevné ubrousky můžete použít na výrobu dekorativních květin, u nichž je výhodou to, že nezvadnou. Samozřejmě tu nesmí chybět také živé květiny, které Váš byt či dům příjemně provoní a navodí tu pravou letní atmosféru. Kromě živých květin s letním obdobím samozřejmě souvisí také moře. To si můžete připomenout oblázky, pískem či mušličkami s dalšími dekoracemi v modrém odstínu. Díky nim se Vaše vzpomínky na prosluněnou dovolenou promění ve skutečnost.

 

dekorace raffia_zelena

Zelená - ideální barva pro letní dekorace

 

Dekorace v podobě věnců je spojována spíše se zimním obdobím, ale věřte, že ozdoba na dveřích v podobě letního věnce je velice vkusná a potěší každé oko. Letní věnec si můžete buď zakoupit, například v květinářství, u nás v e-shopu nebo si jej můžete vyrobit sami. Není to nic složitého, postačíte si pouze s přírodními materiály, jako jsou květy, lístky či větvičky. Jako základ můžete použít například kruh vytvořený z proutí.

 

Sisálové vlákno SIS-25

 

Kromě vnitřních částí domu nebo bytu, si můžete ozdobit letními květinovými motivy také terasu či balkón. Do truhlíků a květináčků si tak můžete vysázet nejrůznější květinové variace. Letní dekorace vám tak vydrží i do příští sezony, kdy budou vypadat ještě lépe.

 

dekorace_umely_strom

 

Tip: Nechcete-li se starat o vzrostlé rostliny, můžete vyzkoušet umělé květiny či stromy, které vypadají stejně dobře, jak živé.

 

 

Zahradní dekorace

 

Provozovatel
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2018 Autronic, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.