Vyhledávání:

rozšířené

0 položek za 0 Kč
Aktuality
16.04.2020DEN MATEK Den matek se nezadržitelně blíží. Jako každý rok přichází i nervozita spojená s dárkem, kterým obdaříme naše maminky. C
25.03.2020JARO A VELIKONOCE Jaro je v plném proudu a Velikonoce se nezadržitelně blíží. Proto pro Vás máme připravenou kategorii JARO A VELIKONOCE,
02.02.2020VALENTÝNBlíží se nám svátek všech zamilovaných. Podívejte se do naší Valentýnské nabídky a vyberte ten nejvhodnější dárek pro sv
01.01.2020ŠTASTNÝ NOVÝ ROK

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši přízeň a popřát jen to nejlepší v novém roce 2020. S úctou
01.12.2018

VÁNOČNÍ PROVOZ E-SHOPU

Vážení zákazníci, tímto bychom Vás chtěli upozornit, že u objednávek přijatých po 12.12.2018 s požadovaným způsobem

Jarní výzdoba oken i zahrady

Jaro je možné zařadit k nejoblíbenějším ročním obdobím, a tak se není čemu divit, že mnoho lidí se snaží navodit jarní náladu pomocí nejrůznějších dekorací.

Ty by měly být veselých barev, aby celý byt a dům prozářily a rozjasnily. Kromě barev jsou pro toto období typické květiny, takže dekorace s těmito motivy jsou další možností, jak si jarem prozářit Vaše obydlí. Neměly by samozřejmě chybět živé voňavé květiny, které k jarnímu období také neodmyslitelně patří.

Abyste z jarní výzdoby měli potěšení nejen vy, ale i kolemjdoucí, můžete si umístit do oken květináčky ozdobené nejrůznějšími dekoracemi. Květináče můžete nechat jednak přírodní, nebo je můžete tematicky vyzdobit. Můžete je pomalovat květinovými vzory nebo ovázat barevnou stužkou. Z květin, které jsou pro jarní období typické, si do květináčků můžete zasadit například macešky, begonie či chryzantémy. Do květináče pak můžete také zapíchat různé dekorace, jako kupříkladu dřevěné kytičky či motýlky.

Existují samozřejmě také závěsné dekorace nejrůznějších vzorů, které je možné do Vašich oken zavěsit. Kromě oken si můžete dát květiny i do truhlíků na balkón, kromě typických jarních květin je možné do truhlíků umístit například stálezelené dřeviny nebo drobné jehličnany.

jarni_ptacek

Pokud máte u domku zahrádku, nebojte se ji zpestřit také celou řadou barevných květin. Vyniknou zde například hyacinty, modřence či další rostliny pestrých odstínů. Díky nim bude Vaše zahrada hrát všemi barvami a zasmušilá zahrada se po zimních měsících opět probudí k životu.

Prohlédněte si další tipy v oddělení Jarní dekorace, kde si můžete výrobky rovnou zakoupit.Jarní dekorace ▶

Provozovatel
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2020 Autronic, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.