Vyhledávání:

rozšířené

0 položek za 0 Kč
Aktuality
16.04.2020DEN MATEK Den matek se nezadržitelně blíží. Jako každý rok přichází i nervozita spojená s dárkem, kterým obdaříme naše maminky. C
25.03.2020JARO A VELIKONOCE Jaro je v plném proudu a Velikonoce se nezadržitelně blíží. Proto pro Vás máme připravenou kategorii JARO A VELIKONOCE,
02.02.2020VALENTÝNBlíží se nám svátek všech zamilovaných. Podívejte se do naší Valentýnské nabídky a vyberte ten nejvhodnější dárek pro sv
01.01.2020ŠTASTNÝ NOVÝ ROK

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši přízeň a popřát jen to nejlepší v novém roce 2020. S úctou
01.12.2018

VÁNOČNÍ PROVOZ E-SHOPU

Vážení zákazníci, tímto bychom Vás chtěli upozornit, že u objednávek přijatých po 12.12.2018 s požadovaným způsobem

Jak vybrat jarní dekorace?

Po zimě přichází tradičně jaro, na které bychom se měli připravit. Zimní dekoraci se schovají do skříně a vytahují se z ní jarní interiérové doplňky, ze kterých čiší veselost, hravost a optimistická nálada.

Po zimě přichází tradičně jaro, na které bychom se měli připravit. Zimní dekoraci se schovají do skříně a vytahují se z ní jarní interiérové doplňky, ze kterých čiší veselost, hravost a optimistická nálada. Ke starším modelům lze dokoupit i novější dekorace v moderním designu. V interiéru se dobře vyjímá výzdoba ve žlutém, oranžovém, růžovém, fialovém a zeleném odstínu. Tyto barvy existují jak v pastelovém, tak i v sytějším provedení.

 

V tento jarní čas si můžete váš příbytek zútulnit květinami. Na stůl si dejte skleněnou anebo keramickou vázu s řezanými květinami, jako jsou narcisy, tulipány, hyacinty či gerbery. Do nádob umístíte i větvičky břízy anebo vrby. Využít můžete i vypěstované rostlinky v květináčích, které se dají pořídit v obchodech. V některých domácnostech lze objevit celoročně umělé květiny menšího vzrůstu (palmy, stromky, keříky).

 

Plastové kamínky 180 g

 

Do skleněných dóz lze nasypat jemný písek, barevné kamínky, oblázky nebo mušličky. Tento dekorační materiál se prodává ve světle modré, lososové, výrazné modré, olivové, červené, oranžové, tyrkysové, růžové, světle zelené, fialové barvě. Tuto interiérovou dekoraci si lze obstarat i v jiných atraktivních odstínech.

 

Do interiéru vnesete typickou jarní náladu, když jej vybavíte maličkostmi, se kterými snadno a rychle vykouzlíte tu správnou pohodu. Nápomocni vám k tomu mohou být květináče s ozdobným dekorem, vzorované ubrusy, zdobné potahy na polštáře, deky, přehozy a tapety s potiskem květinek, motýlků a dalších zvířátek. Sáhnout můžete po figurkách, stužkách, skořápkách, košících. Neopomeňte si vyměnit závěsy, které vykouzlí v místnosti tu idylickou jarní atmosféru.

 

Vyzkoušet však můžete i dekorace z unikátního kusu dřeva, bambusu či textilu. Vstupní dveře do interiéru se dají vyzdobit lehoučkým věncem z proutí nebo ze slámy. Dnes jsou také k dostání i modely, jež jsou dozdobeny vajíčky.

Pro další inspiraci se podívejte do oddělení jarní dekorace. A nezapomeňtě ani na 2. polovinu roku a podzimní dekorace.jarní dekorace ▶

Provozovatel
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2020 Autronic, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.