Vyhledávání:

rozšířené

0 položek za 0 Kč
Aktuality
16.04.2020DEN MATEK Den matek se nezadržitelně blíží. Jako každý rok přichází i nervozita spojená s dárkem, kterým obdaříme naše maminky. C
25.03.2020JARO A VELIKONOCE Jaro je v plném proudu a Velikonoce se nezadržitelně blíží. Proto pro Vás máme připravenou kategorii JARO A VELIKONOCE,
02.02.2020VALENTÝNBlíží se nám svátek všech zamilovaných. Podívejte se do naší Valentýnské nabídky a vyberte ten nejvhodnější dárek pro sv
01.01.2020ŠTASTNÝ NOVÝ ROK

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši přízeň a popřát jen to nejlepší v novém roce 2020. S úctou
01.12.2018

VÁNOČNÍ PROVOZ E-SHOPU

Vážení zákazníci, tímto bychom Vás chtěli upozornit, že u objednávek přijatých po 12.12.2018 s požadovaným způsobem

Jak na velikonoční výzdobu bytu

Velikonoce to není jen pomlázka, ale i velikonoční výzdoba. Proč se jí vůbec zabývat? Velikonoce jsou symbolem jara, obdobím znovuzrození všeho živého, krásného, hravého. Jsou pro člověka vzpruhou po zimě. Co se ale rozumí velikonoční výzdobou?

Velikonoční výzdoba se dá koupit nebo ještě lépe vyrobit. Je to zábava, zejména pro malé děti. Rozkvetlé květináče, proutěné věnce, veselé kolíčky se zvířátky, to jsou příklady velikonoční výzdoby.

Jarní dekorace velikonoční beránci

K Velikonocím patří zejména vajíčka, zajíčci, slepičky a kuřátka. V obchodech je naleznete v nejrůznějších podobách a velikostech. Symboly Velikonoc můžete ale i vyřezat z překližky, kartonu, použít vyfouknutá vajíčka a nabarvit je. Velký počet domácnosti má na Velikonoce na svátečním stole větvičky forsytie s navěšenými vajíčky. Zkuste například protentokrát vyzdobený květináč. Nejlepší je použít pestrobarevný květináč, naplnit jej umělou papírovou trávou či novinami, zakrýt to senem či sušenu trávou. Na tuto základní vrstvu přidejte větvičky, barevná vajíčka, kvítka umělých květin. Přidat můžete umělá kuřátka nebo živé květiny.

Jarní dekorace Dřevěný zajíček na zavěšení, 4ks v krabičce

Jiným ozdobným prvkem může být věnec. Velikonoční věnce na dveře připomínají, že jaro je už opravu tu. A s ním i obnova přírody – vše kvete a znovu se zazelená. Potřebovat budete jen slaměný korpus, vázací drát a všelijaké ozdoby korespondující s velikonočním svátkem. Nebojte se použít výrazných barev jako je červená, žlutá, růžová či oranžová. Děti si užijí a pořádně se vyřádí při vytváření veselých kolíčků a špejlí. K jejich výrobě je potřeba jen několik drobností. Připravit si budete muset lepidlo, dřevěné kolíčky a špejle, barevné drátky a barevné papíry. Pak buď podle šablon či vlastní fantazie vystříhejte jednotlivé části, dokreslete nezbytné prvky, nalepte je na špejli či kolíček.

Jarní dekorace GGirlanda kytiček

Velikonoční výzdoba nemusí být kýčovitá. Jako u všeho, někdy je méně více. Stačí použít jednoduché přírodní prvky, surové materiály. Vytvořit si můžete i vlastní tradice s vlastními symboly Velikonoc.

Přejdi do oddělení ▶▶▶ velikonoční dekorace.

Provozovatel
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2021 Autronic, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.