Vyhledávání:

rozšířené

0 položek za 0 Kč
Aktuality
23.06.2018LETNÍ SLEVYVe čtvrtek, 21. 6. 2018 nám začal první letní den a s jeho příchodem jsme si pro Vás připravili i letní slevy. Podívejte
22.06.2018NOVINKYRádi bychom Vám představili naše novinky, které jsme pro Vás naskladnili. Toto nově naskladněné zboží naleznete v sekci
02.04.2018

 JARNÍ SLEVY AŽ 70 % !!! 

S jarem kromě prosluněných dnů přichází také slevy. Připravili jsme si pro Vás na vybrané kousky nábytku a bytových d
12.02.2018

 Valentýnské nákupy

 Pořád přemýšlíte co dát vaší drahé polovičce na den svatého Valentýna? Podívejte se na naší nabídku produktů od d
20.01.2018

 ZIMNÍ AKCE 

Slevy až 69 % na vybrané položky nábytku a bytových doplňků na beautifulhome.cz. Tato akce platí od 21. února do 31. bř

Jak na velikonoční výzdobu bytu

Velikonoce to není jen pomlázka, ale i velikonoční výzdoba. Proč se jí vůbec zabývat? Velikonoce jsou symbolem jara, obdobím znovuzrození všeho živého, krásného, hravého. Jsou pro člověka vzpruhou po zimě. Co se ale rozumí velikonoční výzdobou?

Velikonoční výzdoba se dá koupit nebo ještě lépe vyrobit. Je to zábava, zejména pro malé děti. Rozkvetlé květináče, proutěné věnce, veselé kolíčky se zvířátky, to jsou příklady velikonoční výzdoby.

Jarní dekorace velikonoční beránci

K Velikonocím patří zejména vajíčka, zajíčci, slepičky a kuřátka. V obchodech je naleznete v nejrůznějších podobách a velikostech. Symboly Velikonoc můžete ale i vyřezat z překližky, kartonu, použít vyfouknutá vajíčka a nabarvit je. Velký počet domácnosti má na Velikonoce na svátečním stole větvičky forsytie s navěšenými vajíčky. Zkuste například protentokrát vyzdobený květináč. Nejlepší je použít pestrobarevný květináč, naplnit jej umělou papírovou trávou či novinami, zakrýt to senem či sušenu trávou. Na tuto základní vrstvu přidejte větvičky, barevná vajíčka, kvítka umělých květin. Přidat můžete umělá kuřátka nebo živé květiny.

Jarní dekorace Dřevěný zajíček na zavěšení, 4ks v krabičce

Jiným ozdobným prvkem může být věnec. Velikonoční věnce na dveře připomínají, že jaro je už opravu tu. A s ním i obnova přírody – vše kvete a znovu se zazelená. Potřebovat budete jen slaměný korpus, vázací drát a všelijaké ozdoby korespondující s velikonočním svátkem. Nebojte se použít výrazných barev jako je červená, žlutá, růžová či oranžová. Děti si užijí a pořádně se vyřádí při vytváření veselých kolíčků a špejlí. K jejich výrobě je potřeba jen několik drobností. Připravit si budete muset lepidlo, dřevěné kolíčky a špejle, barevné drátky a barevné papíry. Pak buď podle šablon či vlastní fantazie vystříhejte jednotlivé části, dokreslete nezbytné prvky, nalepte je na špejli či kolíček.

Jarní dekorace GGirlanda kytiček

Velikonoční výzdoba nemusí být kýčovitá. Jako u všeho, někdy je méně více. Stačí použít jednoduché přírodní prvky, surové materiály. Vytvořit si můžete i vlastní tradice s vlastními symboly Velikonoc.

Přejdi do oddělení ▶▶▶ velikonoční dekorace.

Provozovatel
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2018 Autronic, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.