Vyhledávání:

rozšířené

0 položek za 0 Kč
Aktuality
16.04.2020DEN MATEK Den matek se nezadržitelně blíží. Jako každý rok přichází i nervozita spojená s dárkem, kterým obdaříme naše maminky. C
25.03.2020JARO A VELIKONOCE Jaro je v plném proudu a Velikonoce se nezadržitelně blíží. Proto pro Vás máme připravenou kategorii JARO A VELIKONOCE,
02.02.2020VALENTÝNBlíží se nám svátek všech zamilovaných. Podívejte se do naší Valentýnské nabídky a vyberte ten nejvhodnější dárek pro sv
01.01.2020ŠTASTNÝ NOVÝ ROK

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši přízeň a popřát jen to nejlepší v novém roce 2020. S úctou
01.12.2018

VÁNOČNÍ PROVOZ E-SHOPU

Vážení zákazníci, tímto bychom Vás chtěli upozornit, že u objednávek přijatých po 12.12.2018 s požadovaným způsobem

Fotorámečky udělají z fotek dekorace

Připomeňte si letní dovolenou, kterou jste spolu s rodinou trávili na nejkrásnějších místech světa. Uchovejte si navždy okamžiky, kdy jste byli pohromadě se všemi blízkými. Zastavit čas a zvěčnit minulost vám pomohou fotografie. Kam ale s nimi, abyste je měli tyto dekorace stále na očích?

V jídelně, na chodbách mezi obrázky, v knihovně nebo na poličce mezi vašimi malými „talismany vás fotky ve stylovém rámečku vrátí do minulých let.

I když děti vyrostou, díky fotografiím v dřevěných rámečcích alá vintage styl si je budete pamatovat tak, jak když se poprvé chystaly do školy.

fotoramacek 01 AH1060_E

Tip: fotorámeček s retro rámem

V rámečku budou fotky v bezpečí – vzadu je ochrání kryt, vepředu tvrdé sklo. I když si fotku dáte do kuchyně, žádná kapka nebo cákanec ji nezašpiní.

fotoramacek 02 ARD716325

Tip: fotorámeček s dřevěným rámem

Jaká vzpomínka patří sem? Ta na Provance, jadranský Dubrovnik, Route 66 nebo Šumavu? To je přeci jen na vás, kterou do tohoto rámečku umístíte.

fotoramacek 03 AHF900-A_E

Tip: vintage fotorámeček

Díky fotorámečku si můžete dát fotku, kam budete chtít – díky stojánku do poličky na zeď, díky závěsným háčkům na stěnu na šířku nebo na výšku. Prostě jak budete chtít.

Nemusíte volit jen retro styl? Co tento veselé fotorámečky z keramiky? Že už víte, který zážitek do něj schováte?

fotoramacek 04 DSL10A88-5_E

Tip: keramický rámeček na fotografii

Líbí se vám fotorámečky? A myslíte, že se vám do bytu hodí i další pěkné věci? Podívejte se na další bytové doplňky a dekorace do bytu.

 

Fotorámečky

 

 

blog >>

Provozovatel
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2020 Autronic, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.