Vyhledávání:

rozšířené

0 položek za 0 Kč
Aktuality
16.04.2020DEN MATEK Den matek se nezadržitelně blíží. Jako každý rok přichází i nervozita spojená s dárkem, kterým obdaříme naše maminky. C
25.03.2020JARO A VELIKONOCE Jaro je v plném proudu a Velikonoce se nezadržitelně blíží. Proto pro Vás máme připravenou kategorii JARO A VELIKONOCE,
02.02.2020VALENTÝNBlíží se nám svátek všech zamilovaných. Podívejte se do naší Valentýnské nabídky a vyberte ten nejvhodnější dárek pro sv
01.01.2020ŠTASTNÝ NOVÝ ROK

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši přízeň a popřát jen to nejlepší v novém roce 2020. S úctou
01.12.2018

VÁNOČNÍ PROVOZ E-SHOPU

Vážení zákazníci, tímto bychom Vás chtěli upozornit, že u objednávek přijatých po 12.12.2018 s požadovaným způsobem

Bytové doplňky rozzáří váš domov

Připadá vám zařízení bytu příliš fádní a nudné? Nastěhovali jste se do nového bytu, jehož stěny jsou sice čerstvě vymalovány i nábytek je na svém místě, ale stále máte pocit, že vám něco chybí? Zkrátka byste svůj domov rádi něčím oživili a vnesli do něj více tepla a pohodlí? Potom jste na správné adrese, protože my vám nyní poradíme, jak na to! Pro začátek vám postačí několik krásných a vhodně zvolených bytových doplňků či dekorací, díky nimž vnesete do bytu opět kouzlo a příjemnou atmosféru, protože pouze nábytek nestačí. Vkusné bytové doplňky dovedou váš interiér do dokonalosti. Nevíte si ale rady, jak vybrat tu správnou vázu, misku, svícen, obraz nebo lampu?

Správně zvolené bytové doplňky rozzáří váš domov!

Připadá vám zařízení bytu příliš fádní a nudné? Nastěhovali jste se do nového bytu, jehož stěny jsou sice čerstvě vymalovány i nábytek je na svém místě, ale stále máte pocit, že vám něco chybí? Zkrátka byste svůj domov rádi něčím oživili a vnesli do něj více tepla a pohodlí? Potom jste na správné adrese, protože my vám nyní poradíme, jak na to! Pro začátek vám postačí několik krásných a vhodně zvolených bytových doplňků či dekorací, díky nimž vnesete do bytu opět kouzlo a příjemnou atmosféru, protože pouze nábytek nestačí. Vkusné bytové doplňky dovedou váš interiér do dokonalosti. Nevíte si ale rady, jak vybrat tu správnou vázu, misku, svícen, obraz nebo lampu?

      

bytové dekorace kovové keramická váza
dekorační miska dřevěná


Tři kategorie bytových dekorací

Bytové doplňky bychom mohli teoreticky rozdělit do tří kategorií. Každá domácnost skýtá bytové doplňky, které pro návštěvy nemají žádnou hodnotu, ale pro majitele představují formu památky na konkrétní chvíli, zážitek či osobu. Dále rozlišujeme bytové doplňky ryze s praktickou funkcí, kdy na design příliš nehledíme. Třetí kategorií – tou nejlepší - jsou bytové dekorace, které skvěle oživí váš interiér, ale zároveň vám poslouží i k praktickému účelu.

bytové doplňky praktickypraktické prostírání čajová konvička  


Nakupujte z domova

Každý, kdo si již někdy zařizoval bydlení, ví, že nabídka bytových doplňků je široká. Z takového množství sortimentu si těžko vybereme během jedné návštěvy obchodu. Doporučujeme vám využít spíše internetové obchody, e-shopy, kde nejste limitováni časem a už vůbec vás neobtěžuje nepříjemná obsluha. Výběru doplňků a dekorací můžete věnovat tolik času, kolik potřebujete a navíc si můžete dopřát dobrou kávu pěkně v pohodlí vašeho domova.

Málo je někdy více!

Než se pustíte do samotného výběru doplňků, mějte neustále na paměti, jakým prostorem váš byt disponuje, respektive jakou velikost vám poskytuje prostor, do něhož chcete doplněk umístit. Dále berte také v potaz velikost samotných doplňků. Váš byt není nafukovací, každá dekorace vás jinými slovy připravuje o prostor. Pořídíte-li doplněk příliš malý, může naopak ve velkém prostoru snadno zaniknout.

Nehledejte žádnou příručku, která vám poradí, jaký počet doplňků je ideální – taková příručka neexistuje. Musíte se spolehnout na svůj vlastní zdravý úsudek. Rozhodně se nedržte hesla: „Čím více, tím lépe.“ Myslete i na praktickou stránku věci, abyste svůj domov nepřeplácali zbytečnými lapači prachu.

Barevné sladění bytu a dekorací

Jestliže jste již zvelebování bytu započali určitou barvou, pokračujte dál ve stejném duchu. Samozřejmě tím nemáme na mysli, že vše musí být jednobarevné, ale držte se jedné linie. Pokud jste vybrali světlý ubrus na kuchyňský stůl, doplňte jej kořenkami či svíčkami v tmavších odstínech. Vše tak lépe vynikne.

V jedné místnosti vám nedoporučujeme kombinovat více než dvě až tři barvy. V opačném případě se může dostavit tzv. kolotočářský efekt. Pozor si dejte také na množství použitého materiálu. I zde je nejlepší, pokud se budete držet maximálně tří různých materiálů, např: látka, dřevo a porcelán či kůže, kov a sklo, ale není to nezbytné. Zkuste se zaměřit na to, abyste dekoraci sladili s již použitým materiálem v daném pokoji, a výsledek vás mile překvapí.

bytové doplňky provenceproutěný košík  
miska provenceobraz provence  

 

Oblíbeným stylem, do ktrého sladíte interiér je Provance

Pakliže si na výběr bytových dekorací a doplňků sami netroufáte, řekněte si o radu designérovi. Anebo zkuste nadhodit téma o dekorování mezi přáteli a máte po starostech. Designové doplňky však určitě nepodceňujte. Právě díky nim bude váš domov útulnější a krásnější.


Vánoční dekorace

Jako bonus jsme si pro vás připravili několik rad ohledně vánočních dekorací, protože svátky se k nám blíží velikou rychlostí. Vyzdobit si dům, případně zkrášlit zahradu je již tradiční aktivitou v předvánočním čase. Preferujete barevné řetězy nebo jste spíše příznivci jednoduchosti? Ať tak či onak, inspirujte se našimi radami.

Okna jsou vizitkou našich domovů, proto začneme právě u nich. Vyzdobit je můžete nejen tradičními svítícími řetězy, ale rovněž škálou závěsných ozdob. Pro ty kreativnější z vás se nabízí varianta okrasných vystřihovánek. Chce to ovšem pořádnou dávku fantazie, šikovnosti, odhodlání a pevné vůle. Pokud si na tuto aktivitu netroufáte, kupte ozdůbky např. z porcelánu, využijte závěsné dekorace nebo závěsný svícen. Kuchyňský stůl by neměl být ochuzen o tradiční adventní věnec a voňavé svíčky s vánočními motivy.

vánoční dekorace adventní věnec

S příchodem Vánoc doporučujeme inspirovat se v kategorii vánoční dekorace

Vánoční zahrada

Zahradu nebo balkon bychom neměli o vánoční dekorace připravit. Když venkovní styl dekorací spojíte s vnitřní výzdobou domu či bytu, získáte obdiv sousedů a také případných návštěv. Všechny ozdoby do zahrady musí být však určeny pro venkovní použití, jelikož se na tyto dekorace kladou vyšší technické nároky než na druhy určené pro interiér. Nejoblíbenějšími vánočními dekoracemi stále zůstávají dekorační baňky a jiné závěsné ozdoby. Fantazii se však meze nekladou, a proto směle do toho a vyzdobte si dům či byt zcela podle svých představ!

 

Provozovatel
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2020 Autronic, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.