Vyhledávání:

rozšířené

0 položek za 0 Kč
Aktuality
16.04.2020DEN MATEK Den matek se nezadržitelně blíží. Jako každý rok přichází i nervozita spojená s dárkem, kterým obdaříme naše maminky. C
25.03.2020JARO A VELIKONOCE Jaro je v plném proudu a Velikonoce se nezadržitelně blíží. Proto pro Vás máme připravenou kategorii JARO A VELIKONOCE,
02.02.2020VALENTÝNBlíží se nám svátek všech zamilovaných. Podívejte se do naší Valentýnské nabídky a vyberte ten nejvhodnější dárek pro sv
01.01.2020ŠTASTNÝ NOVÝ ROK

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši přízeň a popřát jen to nejlepší v novém roce 2020. S úctou
01.12.2018

VÁNOČNÍ PROVOZ E-SHOPU

Vážení zákazníci, tímto bychom Vás chtěli upozornit, že u objednávek přijatých po 12.12.2018 s požadovaným způsobem

Blog

 • Barvy Velikonoc

  Velikonoce dnes vnímáme jako svátky jara. Určitě je bereme více než nejvýznamnější svátky křesťanské liturgie. Ale stále v nich chápeme symboliku – Velikonoce jako oslava znovuzrození.
 • Velikonoční výzdoba = vajíčka. Vyzkoušejte :)

  Velikonoce už v mnoha rodinách splynuly se svátky jara. Není divu. Radost z toho, že se příroda zazelená a že se slunečné dny protahují, dokázala leckde tradice upozadit. Zdobíme si byty, vytváříme jarní dekorace.
 • Dekorace v anglickém stylu

  Londýn si po staletí zachovává ráz jedné ze světových metropolí. Britský, anglický nebo londýnský styl stále něco v oblečení, módě nebo hudbě – ale i jako dekorace – znamená.
 • 8 tipů na vánoční dekorace a nápady

  Čas Adventu tedy období, které Vánocům bezprostředně předchází, byl tradičně spojený s domácími pracemi.
 • Stojany na víno – který na podzim vybrat?

  Podzim, to je čas sklizně. A s podzimem přišly i starosti těch, co se chystají si pořídit mladé víno nebo si už nějakou láhev koupili, kde víno uschovají.
 • Vintage dekorace a retro styl

  Staré půdy, bazary, trhy a pozůstalosti. Věci, které se dříve vyhazovaly, se staly ceněnými cíli výprav milovníků starožitností a retro stylu. Na místa, kam se dříve odkládaly nepotřebné kusy nábytku, staré lampy, prázdné plechovky a sklenice, chodíme hledat ty nejúžasnější kousky do stylových domácností.
 • Kuchyně Provance styl fotogalerie

  Podívejte se na nejkrásnější kuchyně v provence stylu, které jsme pro vás vybrali. Nechte se inspirovat harmonickou krásou a atmosférou francouzského venkova.
 • Zahradní nábytek – tipy

  K teplým dnům léta patří neodmyslitelně čas trávený na zahradě. Pokud ji máte, u rodinného domku, chalupy nebo i bytového domu, jistě jste si na ní našli své oblíbené místo.
 • Jarní dekorace – symboly Velikonoc

  Velikonoce patří k nejkrásnějším svátkům. Provázejí je mnohé symboly a postavy zvířátek – beránka nebo zajíčka. Kde se vlastně vzaly?
 • Jak skladovat ovoce?

  Pokud máte k velké zahradě plné ovocných stromů i vhodné místnosti, máte se skladováním úrody vyhráno.
 • Fotorámečky udělají z fotek dekorace

  Připomeňte si letní dovolenou, kterou jste spolu s rodinou trávili na nejkrásnějších místech světa. Uchovejte si navždy okamžiky, kdy jste byli pohromadě se všemi blízkými. Zastavit čas a zvěčnit minulost vám pomohou fotografie. Kam ale s nimi, abyste je měli tyto dekorace stále na očích?
 • Tipy na piknik a prostírání

  Využijte slunečních dní a pozvěte své přátele do přírody nebo ve městě do parku na piknik.
 • Interiérové dekorace - 4 tipy

  Upravte si byt, podle toho, jak se mění příroda venku za oknem. Nenechte stát žádné roční období venku před dveřmi a pusťte ho do svého bytu.
 • Útulný domov? Máme pro vás 4 jednoduché rady

  Zdá se vám obtížné sladit dekorace tak, aby interiér působil útulně, teple a příjemně? Jistě chcete přijít domů a pocítit, jak vás ta domácí pohoda pohladí na duši. Inspirujte se nápady, jak zútulnit váš domov.
 • Bytové doplňky rozzáří váš domov

  Připadá vám zařízení bytu příliš fádní a nudné? Nastěhovali jste se do nového bytu, jehož stěny jsou sice čerstvě vymalovány i nábytek je na svém místě, ale stále máte pocit, že vám něco chybí? Zkrátka byste svůj domov rádi něčím oživili a vnesli do něj více tepla a pohodlí? Potom jste na správné adrese, protože my vám nyní poradíme, jak na to! Pro začátek vám postačí několik krásných a vhodně zvolených bytových doplňků či dekorací, díky nimž vnesete do bytu opět kouzlo a příjemnou atmosféru, protože pouze nábytek nestačí. Vkusné bytové doplňky dovedou váš interiér do dokonalosti. Nevíte si ale rady, jak vybrat tu správnou vázu, misku, svícen, obraz nebo lampu?
 • Vintage styl bydlení – nová inspirace ve starém kabátě

  Vintage styl a vintage dekorace se inspirují z dob minulých. Nejčastěji sahají do 50. a 60. let. Tyto původní kousky naleznete v každém starožitnictví či antiku.
 • Dárek na kolaudaci

  Spousta lidí si neví rady s výběrem dárku na kolaudaci bytu či domu svých známých anebo příbuzných. Pěkný dárek je těžké vybrat a často se řeší na poslední chvíli koupí láhve dobrého vína a hodí ji do dárkové tašky na víno. Přinášíme vám proto pár tipů na co se zaměřit při výběru tak, abyste obdarovaného potěšili, on byl za dárek opravdu rád a nemusel ho schovávat ve sklepě a zoufale hledat při vaší další návštěvě.
 • Jak uložit víno

  Dnes se podíváme na to, jak správně uložit víno. Nejsme žádní velcí vinaři, a proto vynecháme rady a tipy pro stavbu viných sklípků a zaměříme se na uložení menšího počtu lahví v interiéru běžného bytu, kde nemáme možnost sklepa ani zvláštních skladovacích prostor.
 • Tipy na svatební dekorace

  Svatební den patří k těm nejdůležitějším dnům, a tak si zajisté každý přeje, aby byl jedinečný. Na tuto událost má pak vliv každá maličkost, a proto je třeba mít vše do detailu promyšlené, včetně svatební dekorace.
 • Jarní výzdoba oken i zahrady

  Jaro je možné zařadit k nejoblíbenějším ročním obdobím, a tak se není čemu divit, že mnoho lidí se snaží navodit jarní náladu pomocí nejrůznějších dekorací.
 • Jak vybrat ideální barvy do Vašeho bytu

  Vybrat si správné barevné kombinace v jednotlivých pokojích není nic jednoduchého, nicméně vhodně zvolené odstíny mají vliv na celkový vzhled pokoje a některé z barev dokáží potlačit nedostatky jednotlivých místností, kterými mohou být například menší rozměry pokoje.
 • Tipy na zahradní dekorace

  Celkový vzhled zahrady může ovlivnit jednak úhledně posekaný trávník, kvetoucí rostliny a upravené stromky, ale také všemožné dekorace, které se na území Vaší zahrady nacházejí.
 • Letní dekorace zkrášlí váš byt

  Každé roční období s sebou přináší různorodé možnosti, jak zkrášlit Vaše obydlí. S přicházejícím letním obdobím je tedy třeba vyměnit jarní dekorace za ty letní.
 • Jak vybrat jarní dekorace?

  Po zimě přichází tradičně jaro, na které bychom se měli připravit. Zimní dekoraci se schovají do skříně a vytahují se z ní jarní interiérové doplňky, ze kterých čiší veselost, hravost a optimistická nálada.
 • Retro styl v bydlení

  Rádi vzpomínáte na doby dávno minulé? Líbí se vám retro styl, aniž byste tuto dobu prožili? Jste toho názoru, že starý nábytek a doplňky nikdy nezestárnou? V tom případě se vám dnešní článek věnovaný retro designu v bydlení bude líbit.
 • Vybíráme dekorace do bytu

  Potřebujete-li oživit váš domov a přitom nechcete investovat mnoho finančních prostředků na nákladnou rekonstrukci, nabízí se finančně přijatelné řešení v podobě dekorací do bytu.
 • Provance shop

  Náš internetový obchod s bytovými doplňky a dekoracemi nabízí také zboží známe z Provance shop. Tedy kolekci dekorací, které se inspirovaly romantikou francouzského venkova a doslova nasály její atmosféru.
 • Dekorace Provence a Provence styl

  Trendem posledních let je minimalistický, jednoduchý, neosobitý styl ve znamení volných prostorů, minima dekorací, tmavých barev, laminátových podlah ve spojení s kovem, betonem a sklem, bez téměř žádných doplňků. Takovýto prostor může působit neútulně a ošklivě.
Provozovatel
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2021 Autronic, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.